چاپ        ارسال به دوست

گزارش مراسم انزجار از هتک حرمت به ساحت قرآن کریم و نبی مکرم (ص)

گزارش مراسم انزجار از هتک حرمت به ساحت قرآن کریم و نبی مکرم (ص)

 

                                           باسمه تعالی

توهین به قرآن و پیامبر اسلام دروغ بودن شعار آزادی در غرب را نمایان کرد

اقدام بی شرمانه به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر اکرم(ص) توسط نشریه شارلی ابدو، تنها دروغ بودن شعارهای نخ نما شده مجامع غربی در زمینه آزادی و احترام به عقاید را برای چندمین بار به اثبات رساند.

بسم اللّه الرّحمن الرّحیم

«یا حَسْرَةً عَلَی الْعِبادِ ما یَأْتِیهِمْ مِنْ رَسُولٍ إِلَّا کانُوا بِهِ یَسْتَهْزِؤُنَ، أَلَمْ یَرَوْا کَمْ أَهْلَکْنَا قَبْلَهُمْ مِنَ الْقُرُونِ أَنَّهُمْ إِلَیْهِمْ لَایَرْجِعُون»

«ای دریغ بر بندگان! که هیچ پیامبری بر آنان نیامد مگر آن که او را به استهزا گرفتند.آیا ندیدند چه بسیار طوایفی را پیش از اینها هلاک کردیم که دیگر ابدا به (دیار) اینان باز نگردند؟»

     با کلام الهی سخن آغاز کردیم، کلامی که حقانیتش چنان ترس برجان ابلیس و فرزندان دون صفتش انداخته که راهی جز توهین به پاک‌ترین نفس خلق شده را ندارند، توهین به پیامبری که پیام آور دین رحمت، آزادگی و کرامت انسان است.

      این اقدام و البته حمایت مقامات کشور فرانسه از این حرکت توهین آمیز، موجی از تنفر و انزجار را در بین مسلمانان و همه موحدین جهان به وجود آورده است. اقدام بی شرمانه اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر اکرم توسط نشریه وقیح شارلی ابدو نه تنها دروغ بودن شعارهای نخ نما شده مجامع غربی در زمینه آزادی و احترام به عقاید را برای چندمین بار به اثبات رساند، بلکه حقیر بودن دشمن و همدستی لابی های صهیونیستی در فرانسه برای اجرای طرح به انحراف کشاندن اذهان مسلمانان از واقعیت پشت پرده جریانات غرب آسیا را رونمایی کرد.

      فرانسه و همدستانش بدانند و آگاه باشند که امت مسلمان در سرتاسر گیتی با شعار الله اکبر و محمد رسول الله از هر زمان دیگری در تاریخ هوشیارتر شده اند و به یمن این بیداری اسلامی هر تحرک دشمن راهی برای گسترش بیشتر اسلام در ملل جهان و نسلهای آینده باز خواهد کرد.

      ما المصطفائیاناصفهان  ضمن محکوم کردن این حرکت‌های وقیحانه و مزورانه دشمنان دین سراسر رحمت اسلام، از تمامی دولتمردان و آزادگان جهان خواستاراست تاضمن برخورد قاطعانه با چنین توهین‌هایی نسبت به تمامی ادیان،از تکرار چنین اعمالی ممانعت بوجود آورند.

وَنُریدُ أَن نَمُنَّ عَلَی الَّذینَ استُضعِفوا فِی الأَرضِ وَنَجعَلَهُم أَئِمَّةً وَنَجعَلَهُمُ الوارِثینَ.

     و به همین مناسبت در روز شنبه مورخ 22 شهریور 99 به همت معاونت فرهنگی تربیتی برنامه تجمع اعتراض به هتک حرمت به پیامبر اسلام (ص) و کتاب آسمانی قرآن کریم توسط نشریه فرانسوی  و سوئدی برگزار گردید.

برنامه های اجرا شده به شرح ذیل می باشد:

1-           تلاوت قرآن کریم توسط طلبه گرامی غلامعباس شحات.

2-          تلاوت و پخش دعای الهی عظم البلاء.

3-          پخش سرود جمهوری اسلامی.

4-          سخنرانی مدیر گروه محترم فقه و اصول حجه الاسلام و المسلمین دکتر قربانی مقدم.

5-          پخش کلیپ های انزجار از هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر(ص) و قرآن کریم.

6-          قرائت بیانیه مقام عظمای ولایت امام خامنه ای حفظ الله توسط مجری ؛

متن پیام رهبر انقلاب اسلامی در اعتراض به نشریه فرانسوی بخاطر توهین به پیامبر رحمت و مهربانی حضرت محمد مصطفی (ص) به شرح زیر است:

بسمه‌تعالی

       گناه بزرگ و نابخشودنی یک نشریّه‌ی فرانسوی در اهانت به چهره‌ی نورانی و قدسی حضرت رسول اعظم (صلّی الله علیه و آله) بار دیگر عناد و کینه‌ی شرارت‌بار دستگاه‌های سیاسی و فرهنگی دنیای غرب با اسلام و جامعه‌ی مسلمانان را آشکار ساخت. بهانه‌ی آزادی بیان برای محکوم نکردن این جرم بزرگ که از سوی برخی سیاستمداران فرانسوی گفته شده کاملاً مردود و غلط و عوام‌فریبانه است.

    سیاستهای عمیقاً ضدّ اسلامیِ صهیونیست‌ها و دولتهای استکباری عامل این‌گونه حرکتهای دشمنانه است که هر چند یکبار بُروز می‌یابد.

 

این حرکت در این برهه‌ی زمانی میتواند، نیز به انگیزه‌ی منصرف کردن ذهن ملّتها و دولتهای غرب آسیا از نقشه‌های شومی باشد که آمریکا و رژیم صهیونیستی برای این منطقه در سر دارند. ملّتهای مسلمان بویژه کشورهای غرب آسیا، ضمن حفظ هوشیاری در مسائل این منطقه‌ی حسّاس، باید هرگز دشمنی‌های سیاستمداران و سردمداران غربی نسبت به اسلام و مسلمین را فراموش نکنند.

والله غالب علی امره

سید علی خامنه ای

99/6/18

7-          سخنرانی طلبه گرامی محمد مبارک به زبان عربی.

 

8-          برنامه انزجار عمومی همراه با شعار های مربوطه توسط مجری و حاضرین در جلسه و باسر دادن شعارهای مرگ برآمریکا، فرانسه،اسرائیل ،انگلیس و با صلوات بر محمد(ص) و  آل محمد(علیهم السلام) پایان یافت.

 


١٤:٢١ - سه شنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ١١٣٦٢٨    /    تعداد نمایش : ٦٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج