چاپ        ارسال به دوست

مراسم آغاز سال تحصیلی 98-1397 مجتمع آموزش عالی اصفهان

مراسم آغاز سال تحصیلی جدید با حضور پرشور طلاب، همکاران و اساتید محترم نمایندگی برگزار گردید. این مراسم با قرائت پیام آغاز سال تحصیلی 97-98 آیت الله اعرافی آغاز و سپس گزارشی از وضعیت آموزشی و اقدامات انجام شده توسط آقای برقی کار معاون آموزشی، ارائه گردید. در ادامه، حجت الاسلام و المسلمین ملکی رئیس نمایندگی، ضمن خیر مقدم به حضار و میهمانان، با اشاره به نقش و جایگاه طلاب در عرصه بین الملل و تبلیغ دین مبین اسلام یادآور شدند وظیفه ما حمایت و پشتیبانی و زمینه سازی مناسب برای تحصیل این امانت های الهی است.

سپس، حجت الاسلام و المسلمین شاکری،‌ معاون محترم فرهنگی تربیتی المصطفی(ص) ضمن بیان این نکته که از جمله مهمترین اهداف حوزه، مجاهدت نفس و تربیت عالمان ربانی و ملکوتی است، طلاب را توصیه به تدبر و انس با قرآن کردند. ایشان اشاره‌ای به این نکته نمود که بر اساس طرح تحول نظام آموزشی، قرآن کریم مدار تمام فعالیتهای آموزشی و فرهنگی  در المصطفی(ص) خواهد شد.

 

در ادامه، حضار  از فرمایشهای ارزشمند حجت الاسلام و المسلمین حسناتی، امام جمعه نجف‌آباد بهره‌مند گردیدند. ایشان، طلاب را به دوری ازغفلت زدگی سفارش کردند و مأموریت مهم حوزویان را تلاش برای بیرون آمدن از غفلت برشمردند و با اشاره به حدیث عنوان بصری، که تقوا را ریشه علم واقعی می‌داند بیان داشتند که عالم دینی زنده است و طلاب باید تلاش نمایند تا مظهر اسم حی خداوند شوند. در ادامه برنامه ها از مداحی یکی از طلاب استفاده شد در پایان مراسم، از طلاب ممتاز سال تحصیلی تقدیر به عمل آمد


١٣:٢٣ - پنج شنبه ١٩ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٩٥٣٤٣    /    تعداد نمایش : ٥٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج