چاپ        ارسال به دوست

دیدار ریس کتابخانه ها و سالن های مطالعه شهرداری اصفهان با ریاست محترم نماینگی اصفهان

 در تاریخ  8/8/97   خانم دکترفاطمی  رییس کتابخانه ها و سالن  های  مطالعه  شهرداری  اصفهان  به  همراهی مسئولین  کتابخانه  مرکزی  و رییس کتابخانه  تخصصی هنر و اصفهان شناسی با رئیس جامعه المصطفی اصفهان دیدار نمودند.

در این نشست صمیمی  حجت  الاسلام  و المسلمین ملکی  ضمن  خیر مقدم و تبریک  ولادت  پیامبر اکرم  ص و هفته  وحدت  و تقدیر و تشکر از همکاری  و همدلی تیم  کتابخانه  مرکزی  از بازدیدی  که  طلاب  جامعه  المصطفی  از  کتابخانه  مرکزی   در هفته کتاب  و  کتاب  خوانی ، گزارش مختصری  از  فعالیت  های  المصطفی در عرصه بین الملل و اقدامات گسترده جامعه المصطفی در عرصه های آموزشی . فرهنگی  .پژوهشی  و تبلیغی  را ارائه  نمود    واز   همکاری  و همدلی مسئولین شهر اصفهان  در عرصه  های  مختلف جهت  خدمت به طلاب  جامعه  المصطفی  را  متذکر شد  .

در ادامه  سرکار خانم  دکتر فاطمی  ضمن تقدیر و تشکر از تلاش  ها  و زحمات  نمایندگی  ، خدمت  به طلاب  جامعه  المصطفی  را  از توفیقات الهی برشمردند و اعلام  آمادگی  جهت  همکاری  و ارائه  راه  کار و پیشنهاداتی در  این زمینه  ارائه  نمودند. پس از ان بازدید از  کتابخانه  ستاد و کتابخانه مرکز تخصصی بنت  المصطفی  و کارگاه  احکام  و .. بازدید نمودند   


٠٧:٤٤ - پنج شنبه ٨ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ٩٥٩٠٨    /    تعداد نمایش : ١٦٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج