چاپ        ارسال به دوست

دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان با ریاست نماینگی اصفهان

دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان با  ریاست   نماینگی  اصفهان

  آقای عبدالحسینی مدیرکل  صدا و سیمای اصفهان به همراه چند تن از معاونین خود برای دیدار با ریاست محترم و باز دید از مجموعه المصطفی(ص) اصفهان به نمایندگی آمدند

در این نشست صمیمی  حجت  الاسلام  و المسلمین ملکی  ضمن  خیر مقدم  از همکاری  و همدلی مجموعه فخیم صدا و سیمای اصفهان با نمایندگی اصفهان  تقدیر و تشکر نمودند و گزارش مختصری  از  فعالیت  های  المصطفی در عرصه بین الملل و اقدامات گسترده جامعه المصطفی در عرصه های آموزشی . فرهنگی  . پژوهشی  و تبلیغی  را ارائه  نمود  و از   همکاری  و همدلی مسئولین محترم شهر اصفهان ، خاصه صدا و سیما در عرصه  های  مختلف جهت  خدمت به طلاب  جامعه  المصطفی  را  برشمردند. و در ادامه کلیپی از معرفی جامعه المصطفی(ص) پخش و توضیحات مبسوطی ارائه گردید. بعد گروه سرود فرزندان طلاب، سرودی را اجرا نمودند.

 

سپس  جناب آقای عبدالحسینی  ضمن تقدیر و تشکر از تلاش  ها  و زحمات  نمایندگی  ، خدمت  به طلاب  جامعه  المصطفی  را  از توفیقات الهی برشمردند و معاونین و همراهان خود را معرفی نموده و جهت  همکاریهای بیشتر  اعلام  آمادگی   نمودند. پس از آن بازدید از  کتابخانه  ستاد و مرکز تخصصی بنت  المصطفی  و کارگاه  احکام  و .. بازدید نمودند.


١٤:١٣ - يکشنبه ١٦ دی ١٣٩٧    /    شماره : ٩٦٥٧٦    /    تعداد نمایش : ٣٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج