چاپ        ارسال به دوست

بازدید هیات امنای محترم جامعه المصطفی(ص) العالمیه از نمایندگی اصفهان

درآستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و مقارن با ایام فاطمیه ، جلسه هیات امنای جامعه المصطفی(ص) با حضور حضرت آیت الله اعرافی ، ریاست محترم و اعضای معزز هیات امنا، در روز پنج شنبه 25 بهمن ماه در اصفهان برگزار گردید.

هیات امنای جامعه المصطفی متشکل از اعضای حقیقی  آیت الله علیرضا اعرافی ، آیت الله مرتضی مقتدایی، آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری، آیت الله محمد علی تسخیری ، حجت الاسلام و المسلمین محمود محمدی عراقی،حجت الاسلام و المسلمین سید حسن ربانی خراسانی،حجت الاسلام و المسلمین سید ابوالحسن نواب ، حجت الاسلام و المسلمین محمد حسن مهدوی مهر،جناب آقای دکتر مهدی اهری مصطفوی و حقوقی ،  حجت الاسلام و المسلمین دکتر علی عباسی، آیت الله محسن اراکی، حجت الاسلام و المسلمین محمد حسن اختری، جناب آقای دکتر ابوذر ابراهیمی ترکمان، آیت الله محمد مهدی شب زنده دار، حجت الاسلام و المسلمین محسن قمی می باشد که سالانه عملكرد آموزشي و پژوهشي جامعه را مورد واكاوي قرار داده، برنامه هاي پيشنهادي سال آينده را در سطح كلان تصويب مي كنند.

در جلسه هیات امنا و شورای نمایندگی المصطفی (ص) اصفهان، ابتدا حضرت آیت الله اعرافی ضمن تقدیر و تشکر از جناب آقای حجه الاسلام والمسلمین ملکی ریاست المصطفی اصفهان و دست اندرکاران برگزاری این جلسه ، حادثه تلخ حمله تروریستی به اتوبوس حامل مدافعان امنیت را تسلیت گفتند و از حضور باشکوه ملت در راهپیمایی 22 بهمن تقدیر و تشکر کردند سپس  جناب آقای حجه الاسلام والمسلمین ملکی  ضمن تقدیر و تشکر از حضور هیات امنا برای اولین بار در اصفهان ، گزارشی از عملکرد نمایندگی اصفهان ارائه نمودند و در ادامه گروه سرود کودکان بنت المصطفی (س) سرودی را تقدیم نمودند؛ و در ادامه نیز موضوعات مربوط به نمایندگی مورد بررسی قرار گرفت.

سپس جلسه رسمی هیات امنای در نوبت صبح آغاز شد و پس از اتمام جلسه اعضای معزز به دیدار حضرت آیت الله العظمی  مظاهری (مدظله) رفتند. ابتدا حضرت آیت الله اعرافی از فرصتی که  حضرت آیت الله العظمی  مظاهری به هیات امنای داده بودند تشکر نمودند و گزارشی از اقدامات و فعالیت های المصطفی (ص) ارائه نمودند سپس حضرت آیت الله العظمی مظاهری از حضور هیات امنا و فعالیت های آنها تقدیر و تشکر نمود و جامعه را شجره طیبه ای خواند که با ریشه و تنه ی تنومند خود ثمرات و خیرات وافری دارد. همچنین از اقدامات موثر و کارآمد نمایندگی و جناب حجه الاسلام والمسلمین ملکی و همکارانش نهایت قدیر و تشکر را داشتند و عملکرد نمایندگی را بسیار خوب ارزیابی کردند و هر نوع همکاری را با نمایندگی اعلام نمودند.

برنامه بعدی شرکت در نماز جماعت ظهر و عصر ، و نمایشگاه دستاوردهای مجتمع آموزش عالی اصفهان بود که جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین ملکی به تشریح غرفه ها و دستاوردهای آن برای هیات امنا بود بعد از آن صرف ناهار و ادامه جلسه هیات امنای در نوبت عصر برگزار گردید.

لازم به ذکر است استاندار اصفهان، رئیس سازمان بهزیستی، رئیس دفتر آیت الله العظمی مظاهری، برخی از خیرین و . . . نیز از مچتمع آموزش عالی اصفهان و نمایشگاه آن بازدید نمودند.


٠٩:٤٥ - يکشنبه ٢٨ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٩٧٣٥٦    /    تعداد نمایش : ٦٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج