چاپ        ارسال به دوست

گزارش پیش نشست نخستین خستین همایش بین المللی فقه گردشگری

 

در روز سه شنبه14/12/1397  پیش نشست "نخستین همایش بین المللی فقه گردشگری" با حضور حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم ملکی ریاست  مجتمع آموزش عالی اصفهان  برگزار گردید.

   جلسه با خیر مقدم گویی حجت الاسلام و المسلمین  آقای رضایی آدریانی معاون  پژوهش نمایندگی اصفهان آغاز گردید و در ادامه سخنران اول پیش نشست،حجت الاسلام والمسلمین محمدصادق ربانی،از اساتید مجتمع آموزشی اصفهان،سخنرانی خود را با موضوع تبیین "فقه مضاف و فقه گردشگری" آغاز نمودند و سپس حجت الاسلام والمسلمین ملکی در مورد جایگاه این همایش بین المللی و اهداف آن و اهمیت فقه گردشگری و جامعیت اسلام و دستورات آن و مقایسه گردشگری در اسلام و غیر آن و همچنین نقش موثر جامعه المصطفی(صلی الله علیه وآله وسلم) در گسترش معارف اسلامی در جهان نکاتی را خدمت حضار  ارائه نمودند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین قربانی،دبیر علمی همایش و معاون پژوهش نمایندگی تبریز،به عنوان سخنران دوم پیش نشست، سخنرانی خود را با موضوع "تبیین محورهای همایش بین المللی فقه گردشگری" آغاز نمودند و طلاب و اساتید محترم را با ارائه مقالات علمی به شرکت فعال در همایش تشویق نمودند.

قابل به ذکر است که کل جلسه به صورت زنده و مستقیم نیز در مراکز و نمایندگی های جامعه المصطفی(صلی الله علیه وآله وسلم) پخش گردید.

 

در پایان جلسه با ذکر شریف صلوات بر حضرت محمد وآل محمد(علیهم السلام)  پایان پذیرفت.


١٢:١٥ - پنج شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٩٧٨٥٣    /    تعداد نمایش : ٤٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج