چاپ        ارسال به دوست

دیدار ریاست محترم جامعه المصطفی(صلی الله علیه وآله وسلم) اصفهان با مدیر محترم دانشگاه رضوی مشهد

درحاشیه نشست علمی با موضوع ارتباط فقه و حقوق،  روز پنج شنبه 23/12/1397 حجت الاسلام والمسلمین  دکتر وحدتی شبیری رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی مشهد با ریاست محترم جامعه المصطفی العالمیه جناب آقای ملکی  دیدار کردند.

در این دیدار رئیس محترم جامعه الصمطفی(صلی الله علیه وآله وسلم)  اصفهان به دستاوردهای جامعه الصمطفی اصفهان  و راهبردهای آن در سال های آینده اشاره کردند.

 ایشان همچنین بر ارتباط مستمر با نهادهای مسئول در سطح شهر و همچنین مراکز علمی همسو تاکید و گزارشی از این فعالیت های ارائه دادند.

 در ادامه حجت الاسلام وحدتی شبیری از جنبه بین المللی جامعه الصمطفی(صلی الله علیه وآله وسلم)تقدیر کردند و نقش آفرینی جامعه المصطفی(صلی الله علیه وآله وسلم) در کشورهای مختلف را پررنگ توصیف کردند و افزودند: جامعه المصطفی(صلی الله علیه وآله وسلم)  در کشور های مختلف بازوی علمی و تبلیغی دارد.

دانشگاه رضوی طرحی در پیش دارد که طی آن متخصصان علوم اسلامی، دوره کوتاهی در طب و تغذیه می گذرانند و در کشورهای خود علاوه بر فعالیت تبلیغی به فعالیت های پزشکی نیز خواهند پرداخت و در نظر داریم برای این طرح از طلاب جامعه الصمطفی(صلی الله علیه وآله وسلم)  استفاده کنیم .

 

در پایان دکتر وحدتی شبیری از مسئولان  جامعه المصطفی(صلی الله علیه وآله وسلم) جهت حضور در دانشگاه رضوی دعوت به عمل آوردند.


١٠:٢١ - دوشنبه ٢٧ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٩٨١٠٩    /    تعداد نمایش : ٢١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج