چاپ        ارسال به دوست

سیر صعودی پژوهش درجامعه المصطفی العالمیه اصفهان

مجتمع آموزش عالی اصفهان، روز سه شنبه و چهارشنبه 17 و 18 مردادماه، پذیرای مدیرکل برنامه ریزی، گسترش و ارزیابی پژوهشی و مسئولین پژوهش   سازمان مرکزی بود.

در این دیدار، فعالیت های پژوهشی مجتمع، مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت و جلسات متعددی برگزار گردید.

حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم ملکی، رئیس جامعه المصطفی العالمیه اصفهان، در این دیدار، ضمن خوش آمدگویی به میهمانان، به اهم برنامه های مجتمع پرداخت. ایشان به برنامه جامع مجتمع که در حال آماده شدن و اجراء در واحد اصفهان می باشد، اشاره ای داشتند و بیان نمودند برای تربیت همه جانبه یک طلبه، لازم است دانش پژوه در یک نظام جامع قرارگرفته و از همه ابعاد آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، تربیتی و تبلیغی رشد نماید. همچنین با خدمات و تسهیلات هر مقطع آشنا شود. این طرح در مقطع تمهیدیه و کاردانی آماده است و از ترم جدید، اجرا خواهد شد و سایر مقاطع نیز به زودی آماده می شود.

سپس آقای دکتر مهدی نژاد، مدیرکل برنامه ریزی، گسترش و ارزیابی پژوهشی، ضمن تشکر از میهمان نوازی، پژوهش واحد اصفهان را در مسیر رشد و ارتقاء برشمردند و از تلاشهایی که در این مدت شده است، همچنین نگاه ویژه ای که ریاست مجتمع به پژوهش داشتند، سپاسگزاری نمودند.

ایشان اجرای برنامه جامع را حاثز اهمیت دانستند و نتایجی که از آن بدست می آید را در راستای مرجعیت علمی المصطفی شمردند.

در ادامه معاون پژوهش المصطفی اصفهان، ضمن خوش آمدگویی به میهمانان و تشکر از حضورشان در نمایندگی اصفهان، گزارشی از برنامه های پژوهشی دادند و از حمایت ها و راهنمایی های ریاست مجتمع که همراه با نوآوری ها در برنامه های پژوهشی است، تقدیر و تشکر نمودند.

در ادامه، بازدیدی از مدرسه عالی، مرکز زبان فارسی و مرکز تخصصی بنت المصطفی (س) خواهران بعمل آمد و همکاران پژوهش از نزدیک شاهد فعالیت های پژوهشی در آن مراکز شدند

 از دیگربرنامه های اجرا شده، برگزاری جلسه شورای پژوهش بود که اعضای محترم شورا، نظرات خود را در خصوص ارزیابی و رتبه بندی بیان نمودند.

 

در پایان این دیدار، جلسه بررسی برنامه های پژوهشی در سال 95 با حضور ریاست مجتمع، مدیرکل و مدیران ادارات پژوهش سازمان مرکزی، معاون پژوهش و همکاران پژوهشی مجتمع، معاونین مجتمع، مسئول مرکز زبان فارسی و رئیس مرکز تخصصی بنت المصطفی(س) برگزار شد که نشان از رشد خوب فعالیت های پژوهشی در سال 95 نسبت به سالهای گذشته را داشت.


٠٨:٥٧ - دوشنبه ٢٣ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٨٧٠٥٩    /    تعداد نمایش : ١١٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج